Adrese: Gleznotaju 12/14, Riga , Latvia    Rezervēšana: +371 67216037    E-mail: vecriga@vecriga.lv

Par Viesnīcu

Vecrīga – viesnīca tiem, kas Rīgā vēlas justies tā, kā mājās.

Viduslaiku romantika un 21.gadsimta komforts, mājīgums un personiskā attieksme pret katru klientu ir padarījuši šo viesnīcu par iecienītu tūristu un darījumu cilvēku apmešanās vietu. Galvenais viesnīcas krāšņums ir gleznas. Viesnīca kolekcionē mūsdienu mākslinieku darbus. Viesnīcas kolekcija ir atzīta par vienu no labākajām visā Rīgā.

Viesnīca ir izvietota Rīgas kultūrvēsturiskajā centrā, uz senās Gleznotāju ielas – tā ir mākslinieku un zeltkaļu iela. Blakus ir daudz mākslas salonu, veikaliņu, muzeju un teātru.

No pašas pirmās dienas, kad viesnīca uzsāka darbu, saviem klientiem tā piedāvā tikai pašu labāko. Viesnīca rūpējas par savu vārdu un ir lepna par saviem pastāvīgajiem klientiem.
Jūs sagaida 16 ērti numuriņi, tai skaitā luxus numurs.

Šogad viesnīca „Vecrīga” svinēja savu 17 gadu pastāvēšanas dzimšanās dienu. Pa šo laiku viesnīcā ir uzturējušās tādi ievērojami cilvēki kā Dalailama, Džons Malkovičs, Harijs Harisons, Vladimirs Molčanovs, Tamāra Gverdciteli un daudzi citi. Viesnīcas lepnums ir lielā viesu grāmata, kurā savus pateicības vārdus ir atstājuši mākslinieki, politiķi, rakstnieki, zinātnieki, mūziķi.

Mūsu personāls uzņemsies visas rūpes par Jūsu labsajūtu – palīdzēs sastādīt ekskursijas maršrutus, pasūtīs Jums biļetes uz teātri vai koncertu, izpildīs citus Jūsu lūgumus.

Šodien viesnīca aicina pie sevis viesus no visām Zemeslodes malām, lai tie varētu baudīt senlaicīgo un autentisko viduslaiku Rīgas garu.